Olimp Laboratories z nagrodą programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018

20.11.2018

Olimp Laboratories sp. z o. o. po raz kolejny znalazła się w gronie firm nagrodzonych nagrodą główną programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018. Wielka Gala Finałowa odbyła się 16 listopada.

Kapituła programu nagrodziła firmę Certyfikatem Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018 oraz Platynową Statuetką.

„Przedsiębiorstwo Fair Play” to certyfikat, który już od 20 lat wzmacnia wizerunek polskich przedsiębiorstw oraz buduje zaufanie do firm, ułatwiając nawiązywanie współpracy z partnerami biznesowymi, organizacjami społeczności lokalnej i regionalnej oraz innymi jednostkami. Współcześni przedsiębiorcy coraz większą wagę przywiązują do terminowości, przejrzystych umów, wysokiej jakości, dobrej atmosfery i bezpiecznych warunków pracy. Społecznie odpowiedzialny biznes, który stał się trendem wśród firm, to przede wszystkim etyczne postępowanie na co dzień w relacjach z pracownikami, klientami i kontrahentami.

Olimp Laboratories zaproszony na CHINY INTERNATIONAL IMPORT EXPO (CIIE)

15.11.2018

Firma Olimp Laboratories Sp. z o. o. miała przyjemność gościć w Szanghaju podczas China International Import Expo (CIIE). To duże wyróżnienie dla naszej firmy, która coraz prężniej działa na rynku chińskim.

Nasza firma dostała zaproszenie na pierwszą edycję imprezy, która odbyła się od 5 do 10 listopada w Szanghaju. Wydarzenie to miało na celu zdecydowane wsparcie liberalizacji handlu i globalizacji gospodarczej oraz aktywne otwarcie rynku chińskiego na świat.

Impreza przyciągnęła ponad 1,1 miliona odwiedzających przez 6 dni.

Olimp Labs w publikacji Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Historia firmy Olimp Laboratories pojawiła się w publikacji IB „Społeczna Odpowiedzialność Biznesu w stuleciu niepodległości Polski”.

Publikacja ta powstała w celu pokazania, że społeczna odpowiedzialność biznesu jest ważną wartością dla polskiego społeczeństwa, biznesu i władz publicznych, a często społeczeństwo nie posiada wiedzy na temat zasług przedsiębiorców dla odbudowy państwowości.

Projekt „Społeczna Odpowiedzialność Biznesu w stuleciu niepodległości Polski” został wydany z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Na 340 stronach pokazano społecznie odpowiedzialne działania przedsiębiorstw w Polsce w latach 1918-2018, w celu zwiększenia świadomości społeczeństwa na temat roli przedsiębiorstw w procesach odbudowy państwowości oraz gospodarki Polski.

Na stronach 189-193 pojawiła się historia firmy Olimp Laboratories, która działa już od blisko 30 lat na rynku preparatów dietetycznych dla sportowców, a także suplementów diety. – Mogę powiedzieć, że jako polska firma praktycznie stworzyliśmy rynek preparatów dietetycznych dla sportowców” – mówi cytowany w wydawnictwie Stanisław Jedliński, Prezes Zarządu Spółki.

Pełną treść publikacji można znaleźć tutaj.