Produkt Roku 2015 dla Chela-Mag B6®, Therm Line® oraz Gold Omega 3®

Preparaty Chela-Mag B6®, Therm Line® oraz Gold Omega 3® firmy Olimp Laboratories kolejny raz docenili farmaceuci, uznając je za godne polecenia pacjentom.

Tytuł „Produkt Roku” nadawany jest na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród polskich aptekarzy przez Wydawnictwo Apteka Sp. z o.o.. Wyniki ankiety wskazały zwycięskie produkty medyczne i leki OTC (Dostępne bez recepty), które zostały uhonorowane tytułem „Produkt Roku 2015”. 
Idea, która co roku przyświeca Wydawnictwu Apteka, ma na celu z jednej strony wyróżnienie tych produktów, które zdaniem farmaceutów na to zasługują, a z drugiej strony – pomóc aptekarzom i przybliżenie im wciąż rozszerzającego się rynku OTC.

Niezmiennie na pierwszym miejscu w zakresie “Preparaty z kwasami omega” pozostał suplement diety Gold Omega 3®, natomiast w kategorii “Preparaty na odchudzanie”  Therm Line®.
Nowością jest natomiast suplement diety Chela-Mag B6®, który zajął pierwsze miejsce w kategorii “Preparaty z magnezem”.

ODPORMAX wyróżniony w konkursie Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2015

Wysoka jakość, skuteczność oraz innowacyjność preparatu Odpormax zostały wyróżnione w konkursie Podkarpacka Nagroda Gospodarcza.
Eksperci kapituły konkursowej docenili wyjątkowy skład produktu i zastosowanie w nim innowacyjnej formy.

ODPORMAX to suplement diety w postaci innowacyjnych kapsułek  Flow Caps Liquid Technology, zawierający odpowiednio dobraną kompozycję składników w postaci  płynnej: wysokiej jakości olej z wątroby rekina i witaminy A, E, D, a także w formie peletek: cynk w postaci wysoko przyswajalnego chelatu aminokwasowego Albion® (diglicynian cynku) i ekstrakt czosnku standaryzowany na zawartość allicyny i alliny.

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2015

Firma Olimp Laboratories po raz kolejny została laureatem konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza. Wyróżnienie otrzymała w kategorii dużych firm.

Konkurs organizowany jest przez Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie, przy współpracy z Wojewodą Podkarpackim i Marszałkiem Województwa Podkarpackiego.

Ideą konkursu jest promowanie rozwoju gospodarczego Województwa Podkarpackiego poprzez prezentację firm o najbardziej korzystnym i pożądanym wizerunku gospodarczym, inicjowanie pozytywnego współzawodnictwa przedsiębiorstw w działalności na rzecz regionu oraz integrowanie przedsiębiorców z samorządami terytorialnymi.