Olimp Laboratories z nagrodą Podkarpacka Nagroda Gospodarcza w kategorii Firma Rodzinna

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza kategoria Firma Rodzinna to prestiżowe wyróżnienie dla firm, wyjątkowych przedsiębiorstw rodzinnych, które wyróżniają się prowadzeniem biznesu odpowiedzialnego oraz opartego na wartościach. Nagroda przyznawana jest firmom, które realizują strategię uwzględniającą dobro swego otoczenia, a także wykazują się ciekawymi projektami autorskimi na rzecz pracowników, klientów, społeczeństwa lub środowiska naturalnego.

GOLD OMEGA 3 D3 + K2 wyróżniona w konkursie Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2018

Wysokiej jakości suplement diety Gold Omega 3 D3 + K2 marki Olimp Labs został wyróżniony w konkursie Podkarpacka Nagroda Gospodarcza.
Eksperci kapituły konkursowej docenili wyjątkowy, kompleksowy skład produktu, jego jakość i zastosowanie, przyznając nagrodę w kategorii Najlepszy Produkt.

Gold Omega 3® D3+K2 to preparat stanowiący połączenie wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych omega-3 z witaminami D3 oraz K2. Wysokogatunkowy i skoncentrowany olej z ryb zimnowodnych, mianowany na 65% zawartość kwasów tłuszczowych omega-3, uzupełnia dietę w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3. Gold Omega 3® D3+K2 zawiera także wysoką zawartość naturalnej witaminy K pozyskiwanej z natto, występującej w najbardziej przyswajalnej i najaktywniejszej formie* – menachinonu 7 (witamina K2). Produkt uzupełniono o witaminę D3 na poziomie aż 2000 j.m.

Kwasy omega-3 EPA (kwas eikozapentaenowy)  i DHA (kwas dokozaheksaenowy) przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania łącznie 250 mg EPA i DHA dziennie).

Witaminy D i K pomagają w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu krwionośnego – witamina K przyczynia się bowiem do prawidłowego krzepnięcia krwi, witamina D natomiast pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Witamina D uczestniczy także w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, przyczynia się do prawidłowego wchłaniania wapnia i fosforu oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.  Witamina K uczestniczy również w utrzymaniu zdrowych kości.


*W porównaniu do filochinonu (witaminy K1). Vitamin K–containing dietary supplements: comparison of synthetic vitamin K1 and natto-derived menaquinone-7.Schurgers L. 2007.