Wiarygodność Olimp Labs potwierdzona certyfikatem

07.07.2016

Międzynarodowa wywiadownia gospodarcza Creditreform wyróżniła firmę Olimp Laboratories Certyfikatem Wiarygodności za bardzo dobrą zdolność płatniczą.

Certyfikat Wiarygodności jest przyznawany przez Creditreform na podstawie analizy kilkunastu parametrów i wskaźników uwzględnionych w raporcie o wiarygodności płatniczej (m.in. sposób płatności, zdolność kredytowa, wiek, forma prawna, a także wskaźniki: rentowności, płynności, zadłużenia, obrotowości, i wiele innych).

Nagroda II stopnia w konkursie Budowa Roku 2015 dla Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Olimp Laboratories Sp. z o.o. Dębica – Pustynia

Z dumą informujemy, iż inwestycja firmy Olimp Laboratories – Ośrodek Badawczo – Rozwojowy zlokalizowany w miejscowości Pustynia otrzymał prestiżową nagrodę II stopnia w konkursie Budowa Roku organizowanym przez PZITB.
Warto wspomnieć, iż konkurs ten jest organizowany corocznie przez PZITB przy współudziale Ministerstwa Budownictwa oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego. Jego celem jest wyłonienie obiektów budowlanych, na których osiągnięto wyróżniające się wyniki realizacyjne.
Bardzo cieszy nas fakt, że realizacja największej jak dotychczas inwestycji Olimp Laboratories postrzegana jest przez grona eksperckie jako wyróżniająca się w kontekście realizacji na skalę europejską.

Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego 2017

Mamy przyjemność poinformować, że firma Olimp Laboratories otrzymała certyfikat “Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego” przyznawany przez Izbę Przemysłowo – Handlową w Rzeszowie.
Certyfikat został przyznany na okres od 17.06.2016 do 16.06.2017. Wyróżnienie to podnosi prestiż, pozycję firmy oraz wiarygodność w oczach inwestorów i przedsiębiorstw działających na rynku podkarpackim, a także promuje firmę w regionie i w Polsce.