Jesteśmy „Przedsiębiorstwem Fair Play”!

News
Prizes and awards
27/11/2020

Etyka w biznesie jest wyjątkową wartością. WXXIII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” po raz kolejny zostaliśmy nagrodzeni Certyfikatem Przedsiębiorstwa Fair Play.

Certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play jest przyznawany firmom, które m.in.:

  • stworzyły swoim pracownikom warunki sprzyjające efektywnej pracy i rozwojowi zawodowemu,
  • są wrażliwe na potrzeby środowiska lokalnego,
  • aktywnie uczestniczą w przedsięwzięciach charytatywnych,
  • potrafią usatysfakcjonować jakością oferowanych produktów i usług najbardziej wymagających odbiorców.

To kolejny rok, w którym nasza działalność została doceniona przez kapitułę konkursu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. W programie tym jesteśmy nieprzerwanie od dwunastu lat. W zeszłym roku otrzymaliśmy potrójne wyróżnienie:

  1. Certyfikat za szczególną działalność innowacyjną (uznanie zdobył jedyny w Polsce i jeden z dziewięciu na świecie Sztuczny Układ Pokarmowy).
  2. Certyfikat Jakości Biznesu.
  3. Tytuł Ambasadora Fair Play w biznesie dla Prezesa Stanisława Jedlińskiego.

 

Wysoka jakość produktów oraz stały rozwój są naszymi priorytetami. Tym mocniej cieszy fakt, że nasze standardy pracy są zauważane i doceniane. Z jeszcze większą energią będziemy kontynuować prace nad naszą najnowszą inwestycją, Future Food 4.0, w której powstawać będzie żywność przyszłości – mówi Stanisław Jedliński, prezes Olimp Labs oraz nagrodzony w zeszłym roku Ambasador Fair Play w biznesie.

Stanisław Jedliński, prezes Olimp Labs.

Program Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play” organizowany jest od 1998 r. przez Fundację „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” i afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Główną ideą Programu jest promowanie etyki w biznesie poprzez docenianie tych firm, które na co dzień postępują uczciwie i zachęcanie wszystkich przedsiębiorców do brania z nich przykładu.