Certyfikat Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (GDP)

Z przyjemnością informujemy, że Firma Olimp Laboratories uzyskała certyfikat Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (Good Distribution Practice – GDP), dystrybutora substancji czynnych wykorzystywanych jako materiał wyjściowe przeznaczone do wytwarzania produktów leczniczych. Jest to wartościowe uzupełnienie certyfikatów GMP.

Wiarygodna firma Województwa Podkarpackiego

Mamy przyjemność poinformować, że firma Olimp Laboratories otrzymała certyfikat “Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego” przyznawany przez Izbę Przemysłowo – Handlową w Rzeszowie.

Certyfikat został przyznany na okres od 20.06.2019 do 11.06.2020. Wyróżnienie to podnosi prestiż, pozycję firmy oraz wiarygodność w oczach inwestorów i przedsiębiorstw działających na rynku podkarpackim, a także promuje firmę w regionie i w Polsce.

Lider Województwa Podkarpackiego XI-krotny w latach 2009-2019

Firma Olimp Laboratories Sp. z o. o. po raz kolejny otrzymała nagrodę Lider Województwa Podkarpackiego. To dziesiąte wyróżnienie z rzędu, które otrzymała nasza firma.

Lider Województwa Podkarpackiego to prestiżowe wyróżnienie dla firm, które posiadają najlepsze wyniki finansowe oraz osiągnięcia w aktywnej walce z bezrobociem.

Celem wyróżnienia jest:

  • podniesienie pozycji firmy w wyniku otrzymania z rąk Marszałka Województwa Podkarpackiego wyróżnienia na specjalnej uroczystości,
  • promocja firmy w mediach tj. radiu, TV i gazecie o zasięgu województwa podkarpackiego poprzez publikowanie informacji o uzyskanym wyróżnieniu,
  • podniesienie pozycji firmy w województwie, w Polsce i w świecie.

Olimp Laboratories wzorem do naśladowania

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Olimp Laboratories, polskiej firmy farmaceutycznej, eksportującej swoje produkty do blisko 100 krajów na wszystkich kontynentach, odwiedzili ministrowie oraz przedstawiciele placówek dyplomatycznych Albanii, Bułgarii, Czarnogóry, Macedonii, Kosowa, Rumunii, Serbii oraz Polski, którzy uczestniczyli w Forum Miast i Regionów.

Inicjatywa ta ma wspierać kraje Bałkanów Zachodnich w rozszerzaniu regionalnej współpracy i przybliżaniu ich do struktur Unii Europejskiej.

W siedzibie Olimp Laboratories goście z Bałkanów mogli zobaczyć jak powstają leki, wyroby medyczne i suplementy diety w nowoczesnym Ośrodku Badawczo-Rozwojowym.

Zapoznali się także z funkcjonalnością jedynego w Polsce i jednego z dziewięciu na świecie sztucznego układu pokarmowego, który odzwierciedla naturalne procesy zachodzące w organizmie człowieka.

Sporym zainteresowaniem cieszyła się też prezentacja Inteligentnego Centrum Logistycznego, z którego zamówienia docierają do blisko 100 krajów na całym świecie, także na Bałkany.

Firma Olimp Laboratories została wskazana przez polskie Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, jako modelowy przykład przedsiębiorstwa, które zawdzięcza swój dynamiczny rozwój pozyskanym środkom unijnym i krajowym.

Firma zrealizowała do tej pory 24 projekty w ramach, których uzyskała 240 mln zł dofinansowania na inwestycje w nowoczesne technologie i działania B+R. Na uwagę zasługuje 100% skuteczność firmy w zakresie wnioskowania o niniejsze środki.