Olimp Labs w publikacji Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

News
05/11/2018

Historia firmy Olimp Laboratories pojawiła się w publikacji IB „Społeczna Odpowiedzialność Biznesu w stuleciu niepodległości Polski”.

Publikacja ta powstała w celu pokazania, że społeczna odpowiedzialność biznesu jest ważną wartością dla polskiego społeczeństwa, biznesu i władz publicznych, a często społeczeństwo nie posiada wiedzy na temat zasług przedsiębiorców dla odbudowy państwowości.

Projekt „Społeczna Odpowiedzialność Biznesu w stuleciu niepodległości Polski” został wydany z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Na 340 stronach pokazano społecznie odpowiedzialne działania przedsiębiorstw w Polsce w latach 1918-2018, w celu zwiększenia świadomości społeczeństwa na temat roli przedsiębiorstw w procesach odbudowy państwowości oraz gospodarki Polski.

Na stronach 189-193 pojawiła się historia firmy Olimp Laboratories, która działa już od blisko 30 lat na rynku preparatów dietetycznych dla sportowców, a także suplementów diety. – Mogę powiedzieć, że jako polska firma praktycznie stworzyliśmy rynek preparatów dietetycznych dla sportowców” – mówi cytowany w wydawnictwie Stanisław Jedliński, Prezes Zarządu Spółki.

Pełną treść publikacji można znaleźć tutaj.