Wpadnij po shota do Żabki

Wybrane produkty z naszej oferty są już dostępne we wszystkich sklepach sieci Żabka w całej Polsce. Są to suplementy w postaci witaminowych shotów – dogodnej i poręcznej formie konsumpcji, które można wszędzie ze sobą zabrać i łatwo spożyć.

W sklepach sieci Żabka można już kupić suplementy diety w formie shotów: Chela-Mag b6 Forte shot, Kofaktin Forte shot, Gold Vit C 2000 shot oraz Gold-Vit® D3+K2 Forte shot. Shoty produkowane są w naszym nowoczesnym zakładzie na Podkarpaciu. Wprowadziliśmy je na Polski rynek jako jedna z pierwszych firm. Forma poręcznych ampułek 25 ml gwarantuje wyjątkową wygodę użycia i możliwość zastosowania w dowolnym momencie.

Stale zwiększamy dostępność naszych produktów w różnych punktach sprzedaży, dlatego cieszymy się, że teraz klienci sieci Żabka dostaną możliwość zakupu suplementów diety w formie shotów. W Olimp Labs stawiamy na rozwój. Dążymy nieustannie w kierunku nawiązywania nowych współprac, a także ekspansji infrastrukturalnej, międzynarodowej, realizując kolejne inwestycje, które pozwalają nam stawać się jeszcze bardziej innowacyjną firmą. Cieszy nas wysoki popyt na nasze produkty, jednak wciąż z pokorą pracujemy nad zachowaniem wysokiej jakości oraz zapewnieniem szerokiego dostępu dla konsumentów

– komentuje nową współpracę Paweł Serwatka, Dyrektor Sprzedaży FMCG.

Poza siecią Żabka nasze produkty są dostępne stacjonarnie także w sklepach mało i wielkopowierzchniowych, na stacjach paliw, w drogeriach, aptekach i sieciach handlowych.