Wyjątkowa kobieta ambasadorką Olimp Labs

Biuro prasowe
08/03/2021

Odnosi sukcesy i wspiera w ich osiąganiu. Wkrótce wcieli się w nową rolę – czeka na nią dożywotni angaż w roli mamy. Agnieszka Włodarczyk została ambasadorką Olimp Labs!

Gdy w maju minionego roku Robert Karaś rozpoczynał współpracę z Olimp Sport Nutrition, nikt nie podejrzewał, że skutkiem tego będzie pojawienie się, niemal rok później, Agnieszki Włodarczyk w gronie ambasadorów Olimp Labs. Ale to właśnie od podkradania suplementów Robertowi rozpoczęła się przygoda Agnieszki z Olimp Labs. Dzisiaj, w Dzień Kobiet (oraz urodziny Roberta!) do drużyny Olimp oficjalnie dołącza Agnieszka Włodarczyk. Aktorka, piosenkarka, miłośniczka zwierząt. Kobieta, która odnosi sukcesy zawodowe, wie, co to znaczy żyć z profesjonalnym sportowcem i właśnie stoi u progu nowego etapu w swoim życiu!

Choć obydwoje są od teraz członkami zespołu Olimp, ich cele są zupełnie różne. Robert chce bić kolejne triathlonowe rekordy, o czym opowiadał w odcinku „Jazdy z Wujaszkiem” na kanale Olimp Sport Nutrition. W okresie przygotowań do zawodów trenuje około 6 godzin dziennie, a jego zapotrzebowanie kaloryczne wynosi 6 tysięcy kalorii.

Agnieszka wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą, więc potrzeby jej ciała są zdecydowanie inne. W obydwóch drogach będzie ich wspierać Olimp Labs oraz Olimp Sport Nutrition.

Self(ie) Love 

Ogłoszenie rozpoczęcia współpracy w Dzień Kobiet oraz urodziny Roberta nie jest jednak przypadkowe. Firma Olimp Labs wykorzystuje to jako pretekst, aby zwrócić uwagę, że piękno zewnętrzne, o które zabiega tyle kobiet, zaczyna się wewnątrz nas. Zarówno pod kątem samoakceptacji, jak i odpowiedniej suplementacji. Dlatego na instagramowym profilu Olimp Labs jutro (9 marca) rusza konkurs, w którym główną nagrodą jest profesjonalna sesja zdjęciowa. Aby ją wygrać trzeba odpowiedzieć na pytanie, za co kochasz samą siebie.Agnieszka Włodarczyk jest już na takim etapie swojego życia, w którym doskonale zna siebie i swoją wartość.

Agnieszka Włodarczyk, ambasadorka Olimp Labs.

Kocham siebie za upór, wytrwałość, dobre serce i  niezależność.
poszerz swoją wiedzę

Powiązane artykuly