Przekaż 1% podatku Fundacji Olimp Life

Biuro prasowe
25/02/2022

Rozpoczął się okres, w którym należy złożyć rozliczenie podatkowe. To okazja, aby wspomóc dowolnie wybraną organizację pożytku publicznego, przekazując jej 1% swojego podatku. Jedną z takich organizacji jest Fundacja Olimp Life.

Fundacja Olimp Life powstała w 2016 roku, aby pomóc mieszkańcom podkarpacia oraz pracownikom firmy i ich rodzinom. Wsparcie udzielane jest osobom chorym, niepełnosprawnym, a także tym, którzy wskutek nieszczęśliwych lub tragicznych zdarzeń utracili dorobek całego życia, bądź znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

Jak wygląda pomoc?

Pomoc udzielana przez fundację ma różne formy. Jest to zarówno przekazanie środków finansowych, jak i organizacja zbiórek, które pokryją (często nierealne do zgromadzenia dla rodzin) koszty leczenia i rehabilitacji.

Henryk Cieśla, Prezes Zarządu Fundacji Olimp Life.

Jeśli wymaga tego sytuacja, nie jest to jednorazowa, a cykliczna pomoc. Dodatkowo chcemy, aby każdy żył godnie, zarówno pod kątem warunków mieszkalnych, jak i stanu psychicznego. Pomagamy od ponad pięciu lat, ale skala potrzeb w regionie jest wciąż bardzo duża. Choroba i nieszczęśliwe wypadki nie pytają, czy jesteśmy na nie gotowi. Dlatego prosimy o wsparcie naszej fundacji i przekazanie nam 1% podatku. Każda wpłata się liczy. Od tego, ile ich będzie zależy to, ilu osobom będziemy mogli pomóc

Aby przekazać fundacji 1% podatku wystarczy wpisać w rozliczeniu jej numer KRS: 0000618702.

poszerz swoją wiedzę

Powiązane artykuly