Jakość

Innowacyjność, rozwój i farmaceutyczna jakość

CO NAS WYRÓŻNIA?

Najważniejsza jest najwyższa jakość

Zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem – przeprowadzamy badania i doskonalimy swoją wiedzę, by zapewnić klientom najwyższą jakość produktów.

Co nas wyróżnia?

Bezpieczeństwo i skuteczność

Jakość jest pojęciem leżącym u podstaw całej koncepcji biznesowej definiującej Olimp Labs. Zdajemy sobie sprawę, że tylko bezwzględne przestrzeganie surowych norm jakościowych jest w stanie zapewnić pełną satysfakcję naszych klientów oraz prawidłowy rozwój całego przedsiębiorstwa.

Jak dbamy o jakość?

Farmaceutyczna jakość w Olimp Labs

Jako producent farmaceutyków i suplementów diety czujemy się odpowiedzialni za zdrowie i samopoczucie naszych Klientów. Stąd też jakość produktów marki Olimp Labs jest dla nas priorytetem. Kładziemy nacisk na skuteczność i bezpieczeństwo stosowanych rozwiązań, by zapewnić Wam pełną satysfakcję z zakupu i dobre samopoczucie.

01. Najwyższe standardy
02. Ośrodek badawczy
03. Działalność naukowa
04. Nowoczesne zaplecze
05. Bezpieczeństwo
01

Najwyższe standardy

Nasze linie produkcyjne realizują najwyższe, farmaceutyczne wymagania stawiane produkcji leków i produktów medycznych. Spełniamy standardy prawa polskiego oraz powszechnie stosowane światowe normy w branży farmaceutycznej. Potwierdzeniem wysokiej jakości są nagrody i certyfikaty przyznawane Olimp Labs przez instytucje certyfikujące oraz środowiska naukowe i konsumenckie.

02

Ośrodek badawczy

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Olimp Labs umożliwia w praktyce zachowanie najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa w zakresie produkcji farmaceutyków i suplementów diety. W nowocześnie wyposażonych laboratoriach i pracowniach Ośrodka prowadzimy innowacyjne badania i analizy, w tym badania kliniczne i stabilnościowe produktów pilotażowych.

03

Działalność naukowa

Ważnym elementem pracy Olimp Labs jest działalność naukowa ukierunkowana na farmację, dietetykę i fizjologię. Nasza wykwalifikowana kadra współpracuje z jednostkami naukowo-badawczymi, związkami sportowymi i sportowcami, doskonaląc formulacje wprowadzanych do obrotu produktów oraz świadcząc usługi doradcze dla jednostek zewnętrznych w kraju i za granicą.

04

Nowoczesne zaplecze

Aby wdrażać innowacyjne rozwiązania i rozwijać nowe możliwości w branży farmaceutycznej, stale doskonalimy nasze zaplecze technologiczne. Nasze pracownie i laboratoria w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym wyposażone są w ultranowoczesną aparaturę badawczą i wysokiej klasy urządzenia techniczne do produkcji w skali laboratoryjnej i półtechnicznej.

05

Bezpieczeństwo

Jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie i dobre samopoczucie naszych Klientów, stąd też przykładamy dużą wagę do dbałości o jakość stosowanych surowców. Dzięki stale prowadzonym analizom i badaniom zapewniamy potwierdzoną skuteczność produkowanych wyrobów.

To tu tworzymy przyszłość Olimp Labs

Zobacz jak powstają suplementy o najwyższej, farmaceutycznej jakości

bezpieczeństwo i zaufanie

System zarządzania jakością

Systematycznie prowadzimy badania i analizy naukowe w naszych laboratoriach, aby spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz wysokie oczekiwania konsumentów.

Spełniamy najwyższe standardy

Jakość potwierdzona certyfikatami

Wszystkie produkty Olimp Labs spełniają najwyższe standardy jakości i wymagania dla rynku farmaceutyków i suplementów diety.