O nas

Tworzymy leki i suplementy diety, by zapewnić lepszy komfort życia

Tradycja i doświadczenie

Rodzinna firma z tradycjami

Olimp Labs to firma farmaceutyczna, która powstała w 1990 roku. Naszą misją jest zapewnienie klientom lepszego komfortu życia, mocy zdrowia i witalności. Najwyższą jakość produktów gwarantują jeden z najnowocześniejszych w Europie zakładów produkcyjnych oraz Ośrodek Badawczo-Rozwojowy wyposażony w nowoczesną i unikalną aparaturę, w tym między innymi Sztuczny Przewód Pokarmowy. Nasze inwestycje w innowacje sięgają ponad 500 mln złotych. Produkujemy leki, wyroby medyczne, żywność specjalnego medycznego przeznaczenia, suplementy diety, funkcjonalną żywność przyszłości, oraz najwyższej jakości suplementy dla sportowców. Dzięki innowacyjnym technologiom i wiedzy możemy realizować przełomowe badania, które pozwalają zapobiegać chorobom. Eksportujemy nasze wyroby do ponad 100 krajów na całym świecie.

Solidna marka farmaceutyczna

Globalny zasięg

Jesteśmy polską firmą farmaceutyczną, która dystrybuuje swoje produkty na 100 rynków świata. Naszą silną pozycję zawdzięczamy najwyższej jakości naszych produktów, jak również bezpieczeństwu i skuteczności. Dzięki dekadom doświadczeń i ciągłemu doskonaleniu zyskaliśmy zaufanie i lojalność klientów z całego świata.

Spełniamy najwyższe standardy
Szeroki zakres działania

Grupa Olimp Labs rozwija się odnosząc sukcesy w wielu branżach. Najważniejszym obszarem naszej działalności jest produkcja leków i innowacyjnych suplementów diety. Farmaceutyczne standardy jakości implementujemy w produkcji żywności funkcjonalnej i suplementów diety dla sportowców.

Olimp Labs Medical Nutrition

Olimp Labs Medical Nutrition to portal skierowany do profesjonalistów i praktyków zajmujących się żywieniem medycznym, a także dla pacjentów ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi. Strona zawiera bazę wiedzy oraz informacje na temat produktów Olimp Labs odpowiadających zróżnicowanym, specyficznym potrzebom żywieniowym.

Olimp Labs B2B

Olimp Labs B2B to portal prezentujący możliwości współpracy biznesowej z Olimp Labs. Najistotniejszym jej aspektem jest produkcja kontraktowa. Pozostałe obszary współpracy B2B to m.in. rozwój produktu oraz usługi badawcze i analityczne.

Olimp Sport Nutrition

Olimp Sport Nutrition to czołowa marka suplementów i odżywek dla sportowców, pionier suplementacji sportowej w Polsce. Produkty Olimp Sport Nutrition są dostępne na ponad 100 światowych rynkach. OSN rozwija się dzięki dbałości o najwyższą jakość i innowacyjność produktów.

Olimp Store

Olimp Store to największy sklep internetowy grupy Olimp i jednocześnie marka naszej sieci sklepów stacjonarnych na terenie całej Polski. W Olimp Store dostępne są wszystkie produkty marek grupy Olimp.

Olimp Premium Club

Olimp Premium Club to innowacyjny program lojalnościowy skierowany do klientów marek Olimp Sport Nutrition oraz Olimp Labs. Każdy zakup naszych produktów jest premiowany. Katalog nagród zawiera ponad 500 różnych produktów!

Olimp Racing

Olimp Racing to zespół rajdowy dysponujący najnowocześniejszym zapleczem serwisowym w Polsce. Zespół ściga się samochodami klasy GT3 i od lat jest w ścisłej czołówce FIA CEZ prezentując wysoki poziom także w GT Open.

Olimp Live and Fight

Olimp Live and Fight to nasza marka odzieży sportowej oraz typu casual. Najwyższa jakość produkcji oraz oryginalne wzornictwo to najważniejsze wyróżniki naszych produktów.

Nasi partnerzy

Jednostki naukowe
Krajowe Klastry Kluczowe
Nauka i badania

Współpraca naukowa

Od lat współpracujemy na wielu płaszczyznach z jednostkami naukowo-badawczymi, związkami sportowymi czy sportowcami pracując nad naszymi produktami oraz opracowując nowe, innowacyjne preparaty. Podnosimy poziom wiedzy, poszerzamy możliwości nowoczesnych wdrożeń ciągle poszukując środków do ich finansowania. Realizowane wspólnie projekty, pozwalają na przełamywanie barier, stwarzanie nowych powiązań ze sferą badawczo-rozwojową i zwiększanie liczby wdrożeń innowacyjnych rozwiązań.