Odpowiedzialność społeczna

Inicjatywy społeczne i działania zgodne ze społeczną odpowiedzialnością biznesu

Społeczna odpowiedzialność

Czym jest dla nas CSR?

Społeczna odpowiedzialność jest dla nas inwestycją w przyszłość i źródłem innowacji. To działania, które przynoszą długofalowe korzyści. Wytwarzamy produkty wysokiej jakości, nie uznajemy kompromisów. Ważne jest dla nas zdrowie, siła i witalność naszych Pracowników, okolicznych mieszkańców i wszystkich Polaków. To dla nich stale się rozwijamy, inwestujemy w innowacje. Wszystkim działaniom towarzyszy myśl, że odpowiedzialność za nasz biznes jest nadrzędnym obowiązkiem.

Konkurencyjna jakość

Działamy zgodnie z przyjętymi standardami, dzięki czemu
produkujemy produkty wysokiej jakości w oparciu o selekcjonowane surowce i nowoczesne technologie.

Rozwój zawodowy

Siła firmy tkwi w ludziach. Dlatego staramy się zapewnić naszym pracownikom jak najlepsze warunki zatrudnienia, umożliwiając im stały rozwój, a w efekcie wspólnie budujemy sukces marki.

Efektywna praca

Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, doskonalimy procesy firmowe i dbamy o terminową realizację zadań, by zyskać zaufanie naszych klientów.

Satysfakcja z zakupu

Aktywnie poszukujemy nowych rozwiązań i dokładamy wszelkich starań, by wybór produktów Olimp Labs zawsze był najlepszą z możliwych opcji dla naszych Klientów.

Zaangażowanie

Bierzemy czynny udział w życiu społecznym naszego regionu, angażując się w sprawy lokalnych mieszkańców.

Badania i analizy

Nasze produkty powstają w oparciu o wysokie standardy bezpieczeństwa, a pełen zakres nowoczesnych technologii pozwala nam wprowadzać na rynek innowacyjne produkty.

Działania CSR

Od kilku lat prowadzimy działalność charytatywną za pośrednictwem fundacji Olimp Life. Niesiemy pomoc i wspieramy osoby będące w trudnej sytuacji życiowej.

Kondycja finansowa

Dbając o dobrą kondycję finansową zapewniamy ciągły i dynamiczny rozwój firmy w trosce o Wasze zdrowie.

Etyka i prawo

Działania podejmowane w drodze do doskonałości opieramy o etyczne zasady postępowania, dbając o transparentność i doskonały przepływ informacji.

Jesteśmy po to, by pomagać

Fundacja Olimp Life

Nasze działania społeczne realizujemy między innymi przez Fundację Olimp Life, która została powołana by wspomagać rodziny, które zmagają się z chorobą, niepełnosprawnością lub w wyniku tragicznych zdarzeń znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Istotą Fundacji jest działalność charytatywna i pomoc społeczna. Zobacz jak pomagamy i realizujemy nasz program wsparcia w ramach Fundacji Olimp Life

Odwiedź stronę fundacji
Pracownicy ambasadorami firmy

Work Life Balance

Pracownicy są najlepszymi ambasadorami Olimp Labs i to oni stoją za sukcesem Firmy. Ważne są dla nas szacunek, zrozumienie, otwartość i współpraca. Dzięki polityce Work Life Balance tworzymy zrównoważone środowisko dla pracowników zapewniając możliwość rozwoju i optymalną dla życia rodzinnego równowagę. Olimp Labs to ceniony na rynku pracodawca, wiążemy się z pracownikami na długie lata. Wyjątkowa dbałość o relacje pomiędzy pracownikami oraz unikatowa atmosfera i kultura pracy, predysponują firmę do miana przedsiębiorstwa społecznie odpowiedzialnego.

wspieramy lokalną społeczność

Olimp Labs wspiera lokalnie

Świadomie i aktywnie wspieramy lokalną społeczność traktując ten zakres aktywności jako integralny element działalności. Wspieramy organizacje pozarządowe i edukacyjne z regionu Podkarpacia, rozwijając potencjał lokalnej społeczności. Współpracujemy ze Stowarzyszeniem na rzecz rozwoju wsi Nagawczyna, Stowarzyszeniem Osób Niepełnosprawnych oraz Stowarzyszeniem dla Dzieci z Nagawczyny.

Bezinteresowna pomoc

Zdrowie najważniejsze

Zdrowie i bezpieczeństwo to kluczowe wartości dla Olimp Labs. Poparciem tych słów niech będzie fakt, że aktywnie i bezinteresownie zaangażowaliśmy się w pomoc dla najbardziej potrzebujących podczas trwającej pandemii COVID-19. Tylko na początku pandemii wsparliśmy walkę z koronawirusem kwotą ponad miliona złotych. W dalszy ciągu organizujemy różne akcje pomocowe dla najbardziej potrzebujących.

Fundacja Olimp Life

Zobacz jak pomagamy i realizujemy nasz program wsparcia społecznego w ramach fundacji Olimp Life