Olimp Laboratories z wyróżnieniem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej

Biuro prasowe
Nagrody i wyróżnienia
08/02/2023
Podkarpacka Nagroda Gospodarcza

Kapituła Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej postanowiła docenić wkład w lokalną działalność firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories. Nasza Firma otrzymała wyróżnienie w kategorii firm dużych, które zatrudniają ponad 250 pracowników.

Firma farmaceutyczna Olimp Laboratories od ponad 20 lat zdobywa nagrody i wyróżnienia w konkursie Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej. Nasza Firma otrzymała już m.in. statuetki w kategorii firmy rodzinnej, najlepszego produktu czy firmy 30-lecia. Za ostatni rok kapituła postanowiła wyróżnić firmę farmaceutyczną Olimp Laboratories w kategorii firm dużych zatrudniających ponad 250 pracowników.

Celem konkursu Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej jest wyłonienie najlepszych i najefektywniejszych gospodarczo firm Podkarpacia, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są, lub mogą stać się wzorem dla innych. Konkurs jest również okazją do promowania rozwoju gospodarczego województwa poprzez prezentację firm o najbardziej pożądanym wizerunku gospodarczym.

poszerz swoją wiedzę

Powiązane artykuly