Wspólnie z ALDI zadbamy o kondycję Polaków

Aktualności
07/07/2021

W ramach współpracy wprowadzamy do sprzedaży wyprodukowane w Polsce i dostępne wyłącznie w sklepach ALDI T-shirty. W ofercie znajdą się wybrane suplementy diety oraz shakery i bidony. W przygotowanej akcji do aktywnego trybu życia zachęcają nasi ambasadorzy – Katarzyna Dziurska oraz Robert Karaś.

Sieć sklepów ALDI jest szeroko rozpoznawana za granicą, szczególnie w Niemczech. Cieszymy się, że możemy razem współpracować podczas ich dynamicznego rozwoju w Polsce. Wspólnie przygotowaliśmy ofertę dla osób aktywnych fizycznie, która w tej postaci będzie dostępna jedynie dla klientów ALDI.


Paweł Serwatka, dyrektor sprzedaży FMCG.

Koszulki, które będą dostępne w sklepach ALDI to koszulki hydrofilowe. Usprawniają one termoregulację organizmu oraz wpływają na lepszą paro przepuszczalność i zdolność wchłaniania potu. Dodatkowo w ofercie ALDI dostępne będą także suplementy diety dedykowane osobom aktywnym fizycznie, m.in. kompleksy witaminowe, produkty wspierające stawy oraz wydolność organizmu. W sprzedaży pojawią się także akcesoria, takie jak brandowane bidony i shaker’y w różnych kolorach.

Wprowadzenie produktów do sprzedaży wspierają działania promocyjne w punktach sprzedaży – standy polecane przez Roberta Karasia – mistrza i rekordzisty świata w triathlonie oraz działania w social mediach, w tym na profilu polskiej trenerki personalnej, mistrzyni świata w Fitness Figure Classic – Katarzyny Dziurskiej.

Oferta ważna jest od środy 7 lipca do wyczerpania zapasów.

poszerz swoją wiedzę

Powiązane artykuly