Oświadczenie

Aktualności
13/02/2020

Olimp Labs sp. z o.o. w związku z rosnącym zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19), mając na uwadze nadrzędne dobro swoich klientów, kontrahentów i pracowników, zdecydowała o wycofaniu się z wszelkich międzynarodowych wydarzeń odbywających się w przeciągu pierwszego półrocza 2020 roku. Ponadto spółka podjęła nadzwyczajne środki ostrożności związane z jej codziennym funkcjonowaniem. Jako odpowiedzialna firma farmaceutyczna, wierna swoim wartościom, na pierwszym miejscu Olimp Labs stawia troskę o zdrowie wszystkich, którzy jej zaufali.

Niepokojące doniesienia ze świata związane z epidemią wirusa COVID-19 spowodowały, że firma Olimp Labs odpowiedzialnie i prewencyjnie podeszła do potencjalnego zagrożenia. Prowadząc swoją działalność w skali globalnej, wstrzymała udział we wszystkich targach i wydarzeniach odbywających się na terenie Europy i świata. Ponadto, spółka Olimp Labs wstrzymała także międzynarodowe podróże służbowe swoich pracowników oraz ograniczyła do niezbędnego minimum wyjazdy w skali kraju. W trosce o pracowników firmy w siedzibie spółki zostały zastosowane nadzwyczajne środki ostrożności.

Działalność spółki związana jest z niezwykle wrażliwym obszarem jakim jest zdrowie. Firma stawia ponad wszystko odpowiedzialność za swoje działania, zarówno w skali globalnej, krajowej jak i lokalnej. Poprzez podjęte działania prewencyjne Olimp Labs na pierwszym miejscu stawia wyznawane od 30 lat wartości, jakimi są zapewnienie lepszego komfortu życia, mocy zdrowia i witalności.

Zarząd Olimp Labs Sp. z.o.o.

13.02.2020 r.

poszerz swoją wiedzę

Powiązane artykuly